Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0