Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0