Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
JawsRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0