Movies
Ratings
240
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0