Movies
Ratings
45
I Am SamRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0