Movies
Ratings
313
MidsommarRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Jason Becker: Not Dead YetRated ★ 5.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 5.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0