Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5