Series
Ratings
24
You're BeautifulRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 1.5
One More Happy EndingRated ★ 1.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 1.5
HealerRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0