Series
Ratings
21- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0