Movies
Ratings
30
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5