Series
Ratings
84
Vampire FlowerRated ★ 3.0- Great InheritanceRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.5
Master: God of NoodlesRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.5
Happy HomeRated ★ 2.5
EntertainerRated ★ 1.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0