Movies
Ratings
115
Man of SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.5