Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 4.0
The WarlordsRated ★ 4.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The MythRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0