Titles you rated
Inseparable BrosRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 5.0
One Week FriendsRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0