Series
Ratings
62
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0