Series
Ratings
26
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0