Titles you rated
My SonRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.5
The Water HorseRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0