Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 2.5
The Big BlueRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
The RingRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0