Titles you rated
 A Melody to RememberRated ★ 4.0 A Melody to RememberRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 4.0 The Face ReaderRated ★ 4.0
 The InternRated ★ 4.5 The InternRated ★ 4.5
 Ode to My FatherRated ★ 4.5 Ode to My FatherRated ★ 4.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 Phantom DetectiveRated ★ 2.5 Phantom DetectiveRated ★ 2.5
 The ThievesRated ★ 3.5 The ThievesRated ★ 3.5
 MasqueradeRated ★ 3.0 MasqueradeRated ★ 3.0
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 Inside MenRated ★ 5.0 Inside MenRated ★ 5.0
 Miss GrannyRated ★ 3.5 Miss GrannyRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 3.5 SunnyRated ★ 3.5
 Begin AgainRated ★ 3.0 Begin AgainRated ★ 3.0