Series
Ratings
21
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5