Titles you rated
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 3.5- The New Tale of Rat WifeRated ★ 3.0
- The PossessedRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5