Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Assassin's CreedRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5