Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0