Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
I'm Still HereRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Brain DamageRated ★ 2.5
Terrifier 3Rated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0
AcrobatsRated ★ 3.5