Series
Ratings
66 Rick and MortyRated ★ 5.0 Rick and MortyRated ★ 5.0
 Rick and MortyRated ★ 5.0 Rick and MortyRated ★ 5.0
 JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0 JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
 A Dance From AfarRated ★ 4.0 A Dance From AfarRated ★ 4.0
 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
 JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0 JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
 Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0 Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
 Steven UniverseRated ★ 5.0 Steven UniverseRated ★ 5.0
 D.P. Season 2Rated ★ 4.0 D.P. Season 2Rated ★ 4.0
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
 DAN DA DANRated ★ 3.0 DAN DA DANRated ★ 3.0
 DorohedoroRated ★ 5.0 DorohedoroRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
 Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0 Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
 Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5 Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
 The Tatami GalaxyRated ★ 4.0 The Tatami GalaxyRated ★ 4.0