Titles you rated
AshfallRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
The Darkest MindsRated ★ 3.0
The Man Without GravityRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Barely LethalRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.5