Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Long Live the KingRated ★ 4.5- Mask The KekkouRated ★ 0.5
WatchmenRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5