Titles you rated
FrozenRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 1.0