Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Five-Year EngagementRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0