Titles you rated
WarcraftRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Monkey KingRated ★ 2.0
DragonHeartRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The BoatRated ★ 4.5
Righteous KillRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5