Movies
Ratings
119
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
- Take OffRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0