Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0