Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Wicker ManRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5