Series
Ratings
20 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
 Baby ReindeerRated ★ 4.5 Baby ReindeerRated ★ 4.5
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.5 Beef Season 1Rated ★ 4.5
 Nodame CantabileRated ★ 4.5 Nodame CantabileRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
 Street Food FighterRated ★ 4.5 Street Food FighterRated ★ 4.5
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
 My MisterRated ★ 4.5 My MisterRated ★ 4.5
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0
 KiddingRated ★ 5.0 KiddingRated ★ 5.0
 ChernobylRated ★ 4.5 ChernobylRated ★ 4.5
 Years and YearsRated ★ 4.5 Years and YearsRated ★ 4.5
 When the Camellia BloomsRated ★ 4.5 When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
 Be MelodramaticRated ★ 4.5 Be MelodramaticRated ★ 4.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 3.0 Stranger ThingsRated ★ 3.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.5 Stranger ThingsRated ★ 4.5