Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0