Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0