Titles you rated
Red Mask KF94Rated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Homeward BoundRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
Gray MattersRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0