Series
Ratings
41
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5