Titles you rated
- 괴물의 시간Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0