Titles you rated
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
MaRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 4.0
PearlRated ★ 2.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0