Series
Ratings
121
Dear XRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
DororoRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 1.0
Made In AbyssRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5