Movies
Ratings
674
Amores perrosRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 3.5
Two LoversRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
LoveRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 3.5
Child 44Rated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 1.0
Mother!Rated ★ 2.0