Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Barbarians Season 1Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.0- VRated ★ 3.5
- JealousyRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Scarlet HeartRated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0