Series
Ratings
31
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5