Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5