Series
Ratings
89
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 2.5