Movies
Ratings
400
TriangleRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5