Titles you rated
The MummyRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 4.5
Partly CloudyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
JoyRated ★ 4.0