Series
Ratings
354
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 5.0