Series
Ratings
73
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5